« Tagasi

Auväärne hariduslugu on olnud Kambja õnnerahaks

Rootsi kuningalt saadud õnneraha toel Kambjas edendatud hariduslugu on andnud paljude põlvkondade kambjalastele väärtuse ja väärikuse.

Juba 330 aastat on Kambja kool võimaldanud oma õpilastel koguda intellektuaalset õnneraha – haridust, millest on tulu igal ajal ja igas olukorras.

Kambja kooli tegevuse juubeliaasta puhul korraldatud kokkutulek kinnitas, et vilistased tahavad silmast-silma kokku saada ka nüüd, kui nutiseadmed ja evidinad pakuvad omavaheliseks suhtlemiseks moodsaid võimalusi. Praegu Kambjas sirguvatele noortele eeskujuandjana paluti sel korral haridusloolise tähtpäeva aukülaliseks vilistlaskonna esindaja Riina Roosipuu, kes õpilasena oli kõigile tuntud kui Riina Sule. Tallinna Teletorni juhina töötav aukülaline kirjedas läbi eluliste näidete, kuidas tema on rakendanud oma elu ja edu hüvanguks Kambja koolist saadud teadmisi ehk õnneraha.

LOE EDASI


Puhkuseinfo

15.06.2017

vallasekretäri abi Merle Saik puhkab ajavahemikul 19.06. - 30.06.2017; maanõunik Arved Küngas puhkab ajavahemikul 19.06. - 22.06.2017.  Loe edasi »