PROJEKT “ KAMBJA VALLA TEEDE TOLMUVABA KATETE RAJAMINE

24.04.2017

Projekti lühikirjeldus Rajada Rebase-Küti tee pikkusega 1947 m ja Põllu tänava pikkusega 1004 m tolmuvaba kate. Teostatavate tööde käigus lisatakse olemasolevatele teede katetele 10 cm purustatud kruusa, millega suurendatakse tee kandevõimet ja ...  Loe edasi »

« Tagasi

Tulge kooli sünnipäevale, me väga ootame!

Aprillikuu viimasel nädalavahetusel tähistab Kambja Ignatsi Jaagu kool 330. sünnipäeva. Nii väärikas eas koole on Eestis vaid käputäis ja 330. aastapäev on verstapost, millest ei saa märkamiseta mööda minna.

Kutsume kõiki kambjalasi, vilistlasi ja lapsevanemaid koolimajja, et üheskoos Ignatsi Jaagu kooli üle rõõmu tunda ning kohtuda endiste kaaslaste ja õpetajatega.

Reedel, 28. aprillil tähistame kooli sünnipäeva piduliku aktuse ja tublimate tunnustamisega. Parimate loovtööde autorid kaheksandast klassist esinevad konverentsil ja praeguse koolihoone juurde istutatakse tähtpäevatamm.

Laupäeval, 29. aprillil on üritustele oodatud kõik, kes tunnevad, et nad on ühel või teisel moel Kambja kooliga seotud ja kool on neile tähtis.

Loe edasi Koduvallast


Enampakkumine kinnisasjade kasutamiseks

21.04.2017

Maa-amet on välja kuulutanud avaliku kirjaliku enampakkumise piirkonnas asuvate kinnisasjade kasutamiseks andmiseks. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 04.05.2017. Täpsemat informatsiooni saab Maa-ameti kodulehelt aadressiga www.maaamet.ee.  Loe edasi »