Irma Drenkhan

Volikogu esimees

Valimisnimekiri: VL Koduvald

tel 5395 1146
e-post irma.drenkhan@gmail.com

 

Kuldar Lepik

Aseesimees

Valimisnimekiri: VL Koduvald  

tel 5657 3833

e-post kuldar@hekumen.ee

 

Magnus Ott

Keskkonna- ja turvalisuskomisjoni esimees 

Valimisnimekiri: VL Koduvald 

tel 5648 2006

e-post magnusott@hotmail.com

 

Avo Alliksaar 

Arengu- ja eelarvekomisjoni esimees

Valimisnimekiri: VL Koduvald  

tel 520 7262

e-post avo.alliksaar@gmail.com

 

Marek Palusoo 

Keskkonna- ja turvalisuskomisjoni aseesimees 

Valimisnimekiri: Reformierakond  

Erakondlik kuuluvus: parteitu

tel 5649 4038

e-post marekpalusoo@gmail.com

 

Oliver Ots 

Valimisnimekiri: VL Koduvald

tel 5650 3638

e-post oliver.ots@mail.ee

 

Indrek Roos 

Valimisnimekiri: VL Koduvald

tel 5662 3854

e-post indrek.roos@gmail.com 

 

Vahur Järv 

Revisjonikomisjoni esimees

Valimisnimekiri: VL Koduvald  

tel 509 1117

e-post sepasoodi@hot.ee

 

Lembit Jakobson 

Sotsiaal-, haridus- ja kultuurikomisjoni esimees

Valimisnimekiri: VL Koduvald  

tel 741 1830

e-post ljakobson@gmail.com

 

Robert Sule 

Valimisnimekiri: VL Koduvald

tel 517 5145

e-post robi@ekovilla.ee

 

Liivi Murumets 

Revisjonikomisjoni esimees

Valimisnimekiri: VL Koduvald  

tel 553 0554

e-post liivimurumets95@gmail.com

 

Meeli Paulson 

Sotsiaal-, haridus- ja kultuurikomisjoni esimees

Valimisnimekiri: VL Koduvald  

tel 527 6465

e-post meelipaulson@hot.ee

 

Kerstin Roos

Valimisnimekiri: VL Koduvald

tel 5661 5588

e-post kerstin.roos@mail.ee

 

Peep Rannik 

Arengu- ja eelarvekomisjon aseesimees

Valimisnimekiri: VL Koduvald  

tel 528 3906

e-post peeprannik@gmail.com

 

Priit Kiuru 

Valimisnimekiri: VL Koduvald

tel 5341 2531

e-post priitkiuru@gmail.com