Kontaktid

 Vastavalt haldusreformiseadusele on Kambja vallal alates 01.01.2018 uus ametiasutus - Kambja Vallavalitsus. Senised Ülenurme ja Kambja Vallavalitsus lõpetasid tegevuse.

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2600
e-post vald@ylenurme.ee

http://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

 

 

Nimi

Kontakt

Vallavanem

Aivar Aleksejev

tel 513 8685

e-post aivar@ylenurme.ee

 

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Abivallavanem

Ivar Tedrema

741 6450,
501 1587

Ivar.Tedrema@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E 9 - 12

Vallakantselei

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Vallasekretär

Marina Lehismets

750 2601

marina.lehismets@kambja.ee

-

Volikogu sekretär -jurist

Reet Kiuru

741 6335,
5664 2006

Reet.Kiuru@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Registripidaja-sekretär

Ilve Kahro

750 2600

ilve@ylenurme.ee

Pargi 2, Ülenurme:
E, K 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30;
R 8.30 - 12.00

Registripidaja-sekretär

Merle Saik

741 6335

Merle.Saik@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Finantsosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Finantsjuht

Sirje Suur

750 2603

sirje_s@ylenurme.ee

-

Pearaamatupidaja

Eha Paade

741 6200

Eha.Paade@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Raamatupidaja

Reet Keeroja

750 2611

reet.keeroja@ylenurme.ee

-

Raamatupidaja

Airike Feirik

741 6244

Airike.Feirik@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Raamatupidaja

Marita Suits

741 6244

Marita.Suits@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Sotsiaalosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Osakonna juhataja

Rahel Tamm

750 2604,
5627 7072

rahel.tamm@ylenurme.ee

Ülenurme Pargi 2,
E 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30;
K 13.00 -16.00 R 8.30 - 12.00;

Kambja Kesk 2 K 9.00 – 12.00

Sotsiaaltöö spetsialist

Marge Maidla

5691 1999

marge.maidla@ylenurme.ee

Pargi 2, Ülenurme:
E 8.30 - 12.00;
K 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30

Sotsiaaltöö spetsialist

Helina

Tammemägi

741 6205,
502 5840

helina.tammemagi@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Lastekaitsespetsialist

Kristiina Kolk

741 6205,
5911 9068

Kristiina.Kolk@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Koduhooldustöötaja

Marika Mängli

- -

Maa- ja ehitusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Osakonnajuhataja

Tiit Lukas

750 2615,
5348 4904

Pargi 2, Ülenurme:
E 8.30 – 12, 13 – 16.30
K 8.30 – 12
 
Kesk 2, Kambja:
vastuvõtt kokkuleppel

Ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

741 6207

Ragnar.Joosep@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 11;
K 14 – 16

Maaspetsialist

Marge Einola

750 2605 

marge@ylenurme.ee

 

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 – 12, 13 – 16.30
K 8.30 – 12

 

Maaspetsialist

Arved Küngas

741 6207

Arved.Kungas@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, K 9 – 12, 14 – 16

Keskkonnaspetsialist

Taivo Prants

741 6207,
5919 3320

Taivo.Prants@kambja.ee

 

Kesk 2, Kambja:
E 9 – 12, 14 – 16

Pargi 2, Ülenurme:

K 8.30 – 12

 

Arendusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Arendusjuht

Kristi Kull

750 2601,
527 6413

kristi.kull@ylenurme.ee

Pargi 2, Ülenurme:
E 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30

Majandusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Abivallavanem

Haljand Kaasik

522 9505

haljand.kaasik@ylenurme.ee

-

Kambja Vallavalitsuse struktuur ja teenistuskohtade koosseis

Kambja Vallavalitsuse liikmed

Kambja Volikogu liikmed